Osvětlení

Osvětlení

 Osvětlení Vašeho interiéru nikdy nebylo jednodušší. Nabízíme moderní, designové a kvalitní osvětlení, které rozzáří každou místnost. Vyberte z naší nabídky a přesvěčte se sami.
 Nyní prémiové značky AZZARDO.

Designový skvost, který zaujme na první pohled moderním a čistým dizajnem. Designéři při navrhování tohoto osvětlení využili aktuální trendy a vytvořili opravdu zdařilé svítidlo. Osvětlení Zola působí vzdušným až mírně atypickým dojmem a díky integrovaným LED zdrojům se stává nejen pěkným ale i úsporným doplňkem vaší domácnosti. Svítidlo se vyrábí ve dvou barevných provedeních a ve dvou velikostech.

Od 16 492 Kč

Osvětlení, které není jen svítidlem, ale i významným designovým prvkem interiéru, to je osvětlení Wheel. Designérům se podařilo vytvořit moderní a netradiční světlo, vybavené úspornými Led zdroji, které sestává s několika samostatných chromových prstenců, které společně dotvářejí zajímavý celek.

Od 10 892 Kč

Zalíbí se Vám jak použité samostatně, tak i ve skupině svítidel osvětlujících větší prostor. Navenek jednoduchá lampa v sobě skrývá víc jako se na první pohled zdá. Cena je za 1ks.

 

Exkluzivní moderní svítidla Taurus. Skutečná třešeň na dortu z kolekce Futuris - lukrativních dizajnových svítidel. Tento dizajnérský šperk uchvátí každého zastánce moderního dizajnu a stylu. Kromě dokonalé funkčnosti je toto visící svítidlo i překrásným interiérovým doplňkem.

Od 9 184 Kč

AZzardo Tasos - unikátní visící svítidlo do každého interiéru. Čistota bílého skla hraje v tomto svítidle nezaměnitelnou úlohu. Dokonalá práce s tímto křehkým materiálem vyústila v okouzlující designérský skvost. K dispozici ve více variantách. Svítidlo se skládá z jednoho samostatného stínítka.

Od 2 044 Kč

Klasický jednoduchý, hladký design, osvětlení Sweet okouzlí v každém tradičním interiéru. Svítidlo je tvořeno kvalitním akrylem v kombinaci s chromem. Toto osvětlení je vhodné pro použití s ​​úspornými žárovkami nebo LED žárovkami, což vám zajistí nejen skvělý design, ale také kvalitní a úsporné osvětlení interiéru.

 

V skutku unikátní moderní svítidlo Strato je vytvořeno z prokládaných plátů mléčného skla v kombinaci s chromovým dekorem. Toto svítidlo je velmi často navhované do moderních prostor díky jeho širokospektrálnímu využití, ať už jako stropního nebo nástěnného svítidla. Jeho neopakovatelný design vytváří úžasný světelný efekt.

Od 4 088 Kč

Moderní Rondo představuje dekorativní svítidla navržené mladými designéry. Jsou charakteristické svým dynamickým, hravým a nekonvenčním designem. Zpracování a image svítidla umožňuje jeho použití v každém prostoru. Nadčasovost je nejlepší slovo, jak popsat svítidla Rondo.

5 264 Kč

Dokonalá hra odlesků v tomto úžasném stropním svítidle Quince Vás prostě nadchne.

Určitě jedno z nejkrásnějších osvětlení jaké jste kdy viděli.

Od 6 328 Kč

Jednoznačný styl a chromový lesklý vzhled plný odlesků a odrazů. Designéři se snažili vytvořit osvětlení, které zaujme v každém interiéru. Pokud hledáte jemnou extravaganci spojenou se zajímavým designem, je tu pro Vás lampa Luvia od AZzardo, nyní i ve verzi XXL.

Od 5 936 Kč

Dokonalá souhra kvalitních materiálů ve Vás bude evokovat pocit komfortu a luxusu.

Svítidlo Gloria se výborně hodí do moderních i stylových interiérů.

Samozřejmá je i možnost použití úsporných nebo LED žárovek.

Od 4 928 Kč

Toto futuristické svítidlo osloví všechny věkové generace a dotvoří každý moderní interiér.

Od 5 936 Kč

Oblíbené svítidlo, které má celou řadu bratříčků pro perfektní sladění vašeho osvětlení. Stínítko z bílého skla obehnané kolem dokola množstvím čirých akrylátových kuliček společně tvoří překrásný umělecký kousek a zároveň nabízí nevšední pohled na světelný efekt, který utváří.

Od 5 852 Kč

Designérský skvost ze svítidel je jednoznačně svítidlo Antires. Překrásná lampa, která je inspirována krásou lupenů květů, dokáže doplnit Váš interiér a podpořit jeho jedinečnost. 

 

Moderní svítidlo Mirage, dostane Vás svým jednoduchým a přitom elegantním designem. Spojení designu a funkčnosti zajišťuje možnost regulace výšky navzájem propojených skleněných stínídel. Vynikající v kombinaci s dvěma i více kusy. Oblíbená lampa v moderních interiérech bytů ale i moderních barů.

Od 2 240 Kč

Jednoznačným "šéf" mezi stojícími svítidly je osvětlení Bosse. Díky několika kloubům, které jsou osazeny na těle svítidla je tato stojací lampa velmi praktický a oblíbeným osvětlením v domácnostech ale také v kancelářích. Vyznačuje se jednouchou manipulací, přizpůsobivostí, pěkným designem a možností použít úsporné nebo Led žárovky.

11 872 Kč